Wstęp
Witam, z tej strony Dominika i chciałabym rozpocząć bloga o moim psie Amorku. Jest to pies pełen energii, praktycznie nigdy nie lezy tylko ciągle chce się bawić. Przyprowadziliśmy go z domu obok miejscowości Sułoszowa. Na Amora mówimy również: Amorek, Amorro Bemborro, Ząbek lub nawet Bembor. Na każde imię reaguje więc jesteśmy radośni :) Amor jest już z nami od Listopada 2019 roku. Pokaże jego zdjęcie kiedy był mały tuż poniżej!
Zdjęcie jest z początków jego przebywania u nas. Wtedy nie lubił chodzić na spacery, na szczęscie szybko się nauczył i bardzo lubi wychodzić ze mną w pola lub do lasu:)

Totalny slodziak 🥺😍
OdpowiedzUsuńdziękuje! bardzo nam miło... <3
Usuń